Haber

‘Türkiye’de estetik ameliyat oldu, meme uçları öldü’

İngiltere’de yaşayan 22 yaşındaki Chloe Rose’un, Türkiye’de 2 bin 800 liraya meme dikleştirme ameliyatı sonrası meme ucu çevresindeki dokunun zarar gördüğü ve dolayısıyla meme uçlarının ‘öldüğü’ iddia edildi.

Daily Mail’in haberine göre Halifax’ta yaşayan Rose, Türkiye’de 4 saat süren estetik ameliyatının ardından uyandı ve ameliyatın ‘son derece kötü’ olduğunu gördü. Chloe ile birlikte İstanbul’da bulunan arkadaşları, cerrahların Chloe’nin göğsünden çok fazla deri çıkardığını, bunun da meme uçlarında kan dolaşımının kaybına neden olduğunu iddia etti. İddiaya göre kadının meme uçlarında ‘nekroz’ yani doku ölümü meydana geldi.

‘DOKTORLAR İYİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ AMA ACI ÇEKTİ’

Chloe’nin Türkiye’deki hastanede kalması için para istendiği iddia edilirken, kadının ailesi ve arkadaşları onun İngiltere’ye dönebilmesi için internet üzerinden bağış kampanyası başlattı. Doktorlar olayda ihmalkar oldukları iddiasını reddetti. Ameliyat olan kadının 22 yaşındaki arkadaşı Rachel Mucha, Daily Mail’e Pazartesi günü uçakla Türkiye’ye geldiklerini, doktorların ameliyatın iyi geçtiğini, Chloe’nin ise ‘acıdan çığlık attığını’ söyledi. . Mucha, arkadaşının artık ‘meme ucu nekrozu’ yaşadığını ve meme uçlarının ‘ölü’ olduğunu iddia ederek, “Chloe bir şeylerin doğru olmadığını hissetti” dedi.

‘Yabancı bir ülkede mahsur kaldıklarını’ söyleyen Mucha, “Doktor iyi olduğunu söylese de değildi. Chloe’nin ağrısı vardı. Ölecekmiş gibi hissediyordu.” Mucha, hastanede kalacak paraları olmadığı için ayrıldıklarını, arkadaşının İngiltere’ye uçmak istediğini ancak buna izin verilip verilmeyeceğini bilmediklerini söyledi. Kadının ailesi ve arkadaşları, ambulans uçağı için 15 bin lira toplamak amacıyla internet üzerinden bağış kampanyası başlattı.

‘SAATLER GEÇTİKÇE ÖLMEYE DEVAM EDİYOR’

Kadının ailesinin verdiği bilgiye göre ameliyat randevusu, ‘beş yıldızlı değerlendirmeleri’ olan bir firma tarafından Instagram üzerinden yapıldı. Chloe’nin kız kardeşi Collette Pickering de kız kardeşinin meme uçlarının tekrar ‘kısmen’ dikildiğini ancak ‘saatler geçtikçe ölmeye devam ettiklerini’ söyledi. (DIŞ HABER)

gerze-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu