Yaşam

‘Cumhurbaşkan’ filminde Köse’den sürpriz

TUNCELİ (İGFA) – Oynadığı dizi ve filmlerde yeteneğinin yanı sıra yeteneğiyle de dikkat çeken sanatçı, rolü nedeniyle makyaja bulaştı. Başrolleri Diren Polatoğulları, Necip Memili ve Büşra Pekin’le paylaşan Nursel Köse’ye 14 ayar altın dişler takıldı, yüzüne benler yerleştirildi ve gözlerinin simetrisi oynandı.

Yapımcılığını A Time Media’nın üstlendiği Ulaş Bahadır’ın yazıp yönettiği “BAŞKAN” sinemasında seyirci Nursel Köse’yi tanımakta zorlanacak.

Diren Polatoğulları, Necip Memili ve Büşra Pekin ile başrolleri paylaşan sanatçıyı, belediye başkanının zengin, kendine güvenen ve gösterişli eşi Hacer rolünde izleyeceğiz. Tunceli Ovacık’ta kıyafetleri, aksesuarları ve altın dişleriyle kabuğuna sığamayan bir karakter olan Hacer’in tek sorunu, film boyunca çeşitli entrikaların peşinde koşan kocasından ilgi ve sevgi görmektir. Bu özel karakter için dekorunu değiştirmeyi kabul eden Nursel Köse; Her insanın çok özel olduğunu söyledi.

Hacer karakteri için usta sanatçı Nursel Köse’nin yüzüne benler yapıldı, bir gözü diğerinden aşağıya indirildi ve son olarak dişleri öne uzatılarak gerçekçi görünmesi için 14 ayar altınla kaplandı. Kişiye özel hazırlanan dişlerin yerleştirilmesi ve diğer detaylarla birlikte hekim kontrolünde, ses tonunun bozulmamasına dikkat edilerek uygulanan makyajın yapımı günde en az iki saat sürdü. , Her gün.

Nursel Köse bu özel ve eğlenceli rolüyle; “Güzellik ya da çirkinlik kriteri benim hayatımda sorun değil. Herkesi olduğu gibi kabul etme felsefem var. Ben de canlandırdığım karakterleri sonuna kadar savunuyorum, kişiliklerini üstleniyorum ve onları oldukları gibi sevmeleri için çalışıyorum.” “Çirkin, güzel, yaramaz, akıllı, çılgın… Ben buna bakmıyorum… Karakterin özgün olması ve komedide biraz karikatürize edilmesinden yola çıkarak akılda kalabilecek bir figür yaratmak benim için önemli. Başkan filminde de bunu yapmaya çalıştık ve sanırım başardık. Hacer’in iyi huylu bir karakter mi yoksa kötü bir karakter mi olduğunu söylemiyorum ve yorumunu izleyicilere bırakıyorum.”

haberkangal.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu