Yaşam

”Can Havlu” Tüm Platformlarda!

Yayınladıkları ve yer aldıkları projelerle dikkat çeken genç yetenekler; Berkan Çelik & Ömercan Özüaydın, söz ve müziği ikiliye ait olan yeni şarkısı ”Can Havlı”yı dinleyicilerle buluşturdu. Yapımcılığını Ömercan Özüaydın’ın üstlendiği müzik; Büyük kaybının ardından zihinsel sorunlar yaşayan bir adamın hikayesini anlatıyor.

Müzikle ilgisi lise yıllarında gitar çalarak başlayan “Berkan Çelik”; Söz yazmaya başladıktan sonra profesyonel olarak yazdığı ilk şarkısı Sevda Karası’nı Nahide Babaşlı & Enbe Orkestrası seslendirdi. Müzik çok beğenildi, 2 günde 2 milyon dinlenmeye ulaştı.

Genç müzisyen; Kasım 2022’de, sözlerinin yanı sıra yorumculuğunu da üstlendiği ilk teklisi Güneş’i dinleyicileriyle buluşturdu.

”Ömercan Özüaydın” profesyonel müzik kariyerine 16 yaşında gitarist olarak başladı. Yıllar içinde Simge, Mehmet Fazilet, Öykü Gürman gibi birçok ismin konserlerinde gitarist olarak yer aldı. Nahide Babaşlı, Feride Hilal Akın gibi birçok ismin şefliğini üstlendi, onlara sahne ve stüdyo çalışmalarında eşlik etti.

Sanatçı; Ayrıca farklı besteleri ve aranjmanları ile birçok dizi ve film müziklerinde yer almaya devam etmektedir.

Genç ikilinin yeni müzikleri Can Havlı’nın klip yönetmenliğini Tolga Tokbaş üstlendi. Klipteki tez ve dikkat çekici harap görseller, yaşam ve yaşanmışlıkları ele alarak insan kalbindeki dramatik etkiyi en iyi şekilde anlatarak seyirciyle buluşuyor.

”Berkan Çelik & Ömercan Özüaydın”ın yeni projesi ”Can Havlı” Songs4You etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında ve klibi Berkan Çelik YouTube kanalında!

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-tuzla.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu